Hliníkové okná

Hliníkové okná prinášajú vďaka jedinečným vlastnostiam základného materiálu nekonečné možnosti v otázke dizajnu, veľkosti samotných okien či ich farebného prevedenia. Vďaka vysokej pevnosti sú ideálne pre veľkoplošné zasklenie izolačnými trojsklami vysokej hmotnosti, s ktorými môžu mať plastové okná problém.

Vaše nové hliníkové okná na mieru vám vyrobíme z prvotriednych profilov značiek Aluprof, Schüco či Aluron.

Vyberte si z nami ponúkaných hliníkových systémov:

Značka ALUPROF ponúka riešenia pre výrobu hliníkových okien a dverí v závislosti na požiadavkách funkcie, designu, tepelnej izolácie, odolnosti proti vlámaniu, či požiarnej alebo dymovej odolnosti. Ponuka zahŕňa systémy bez tepelnej izolácie pre interiérové použitie, ale aj moderné riešenia tepelne izolovaných profilov spĺňajúce najvyššie nároky na tepelnú izoláciu.

Značka SCHÜCO vyvíja systémové riešenia pre okná, dvere, fasády, posuvné konštrukcie, bezpečnostnú techniku a ochranu proti slnku pre obytné aj komerčné budovy. Značka sa okrem iného špecializuje na opláštenie budov – od počiatočnej myšlienky cez plánovanie a výrobu až po montáž.

ALURON poskytuje inovatívne technológie pre okná, dvere a zložité hliníkové systémy. Investori, architekti aj stolári oceňujú najmä rozmanitosť konštrukčných návrhov, materiálov, estetiky, funkčnosti a široké spektrum možností usporiadania, ktoré značka ponúka svojim zákazníkom.

Menu